Ceník

MASÁŽ ČAKER s odblokováním

90 min – 1500 Kč

Tato masáž zharmonizuje energetický systém těla a stimulací určitých bodů a pomocí léčivých zvuků dochází k “rozbití” emocionálního krunýře ( tzv. de armouring ),způsobeného různými traumaty, jako jsou např. kritika, strach z odmítnutí či opuštění, stud, vina… Tyto nezpracované emoce pak způsobují různé zdravotní problémy. Masáží se tak dotkneme “kořene problému” a je to jako když “rozhrnete oponu” a najednou můžete svobodně dýchat. Masáž se provádí částečně přes oblečení bez použití oleje a nezahrnuje masáž intimní. Doporučuji ji každému, kdo má zájem o masáž tantrickou, ale ještě nikdy nepracoval se svým tělem.

ENERGETICKÁ TANTRA MASÁŽ  pro muže i ženy

(Somananda Tantra School)

 120min – 3000 Kč/ 150min – 3800 Kč

TANTRA MASÁŽ PRO MUŽE zahrnuje léčivou masáž lingamu (penisu) s využitím  starých taoistických  technik. Nejde o masáž erotickou, takže vyvrcholení s ejakulací není cílem. Naopak, energii vedu z nižších energetických center do vyšších, což může odstranit různé blokády a probudí to velké množství životní energie. Můžete to vnímat jako brnění nebo mražení a při hlubším uvolnění a odevzdání se může dojít k energetickému orgasmu bez ejakulace. Nahromaděná sexuální energie tak neunikne, ale promění se v energii vitální. A pak máte chuť létat…

Muži mají také často oddělené “srdce” od “těla”, což znamená, že buď cítí lásku anebo jen sexuální touhu a málokdy to dokáží prožívat společně. Při Tantra masáži dochází k propojení. Je to hluboce relaxační a zároveň nabíjející masáž, při které si každý muž odpočine a načerpá nové síly.

TANTRA MASÁŽ PRO ŽENY  je určena ženám, které chtějí oslavit svou vnitřní Bohyni, oživit své tělo nebo uvolnit nashromážděné emoce z bolavých vztahů. Jemně a smyslně probouzí ženskou sexualitu, protože zahrnuje i léčivou masáž vnitřní yoni (vagíny), tzv. vaginální mapování, což je velmi citlivé oživení míst, která se v minulosti díky různým negativním zážitkům uzavřela a znecitlivěla.

Při masáži se na první pohled nemusí dít vůbec nic, u ženy všechno probíhá jakoby „pod pokličkou“, ale na podvědomé úrovni dochází k léčení. Můžete usnout, jenom v klidu relaxovat a nebo mít širokou škálu vjemů od různých emocí ( smutek, vztek, radost), které se při masáži uvolní, přes pocit absolutní jednoty a splynutí s vesmírem až po celotělový orgasmus. Důležité je nic neočekávat, s ničím nebojovat a přijímat vše, co přichází.

Je to masáž, po které se každá žena cítí svěží, krásná a zářící světlem vycházejícím zevnitř.

Na závěr Tantra masáže krátká relaxace s čakrovými kameny.

Relaxační masáže:

MASÁŽ ŽIVLŮ

60min – 800 Kč

je prožitková masáž celého těla. Je to ochutnávka různých typů doteků inspirovaných čtyřmi elementy, které jsou všude kolem nás i v nás a je třeba mít je v rovnováze. Prociťte pevnou jistotu Země, žhavou vášeň Ohně, nechte se pohladit Vodou a uklidnit a zjemnit Vzduchem! Masáž probouzí tělo, takže se stane vnímavějším a vyrovnává energii.  Jde o kombinaci tlakové, olejové a sensuální masáže.

MASÁŽ ALOHA

90min – 900 Kč / 60 min – 600 Kč

je uvolňující olejová masáž celého těla a  obličeje,  při které používám prvky z Havajské masáže Lomi-lomi (rytmický pohyb, dlouhé tahy, láskyplný dotek) a  bio olej “Karibik” s letní osvěžující vůní nebo čistý kokosový olej. Hudba mořských vln ještě zesílí pocit, že ležíte na tropické pláži. Tato masáž uvolní svaly a ztiší mysl. Určitě si při ní odpočinete.

RŮŽOVÁ MASÁŽ    pro ženy

60 min – 650 Kč

je relaxační olejová masáž zad, šíje, břicha, hrudníku a obličeje  vhodná  pro ženy, protože růže podporuje esenci ženství.  Používám při ní přírodní olej s výtažkem Bulharské růže, který zanechává pleť sametově hebkou jako okvětní plátky růží. Také pozitivně ovlivňuje psychiku a ženské orgány, zklidňuje srdce a tiší mysl, probouzí radost a působí jako afrodiziakum. Olej je vhodný i pro citlivou pleť (vlastní zkušenost). Součástí může být i masáž prsou, kterým růžový olej velmi prospívá. Nechte se hýčkat jako královny!

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ – od 2. trimestru!

 45 min – 450 Kč

Relaxační masáž je velmi příjemný způsob, jak si ulevit od bolesti a běžných těhotenských obtíží jako je únava a psychická rozladěnost. Může odstranit bolesti v zádech, kyčlích a bedrech a uvolnit nateklé nohy. Masíruje se vleže na boku s podložením polštáři a jde o masáž velmi jemnou, připomínající spíš hlazení. Pro radost nastávající maminky i děťátka.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

30 min – 300 Kč

Indická antistresová masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, obličeje, krku, ramen a horní části paží bez použití oleje. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Je prevencí proti migrénám a zbavuje úzkostí, strachů a špatné nálady.

THAJSKÁ MASÁŽ NOHOU

30 min – 350Kč

zahrnuje hlavně masáž lýtek a chodidel, na kterých jsou reflexní body všech orgánů. Stimulací, při které  kromě rukou používám speciální dřevěný kolíček, dochází k podpoře jejich činnosti a zlepšení imunitního systému. Tato masáž je hluboce uvolňující, zbavuje stresu a zlepšuje spánek.

  • INTIMNÍ MASÁŽ JE SOUČÁSTÍ POUZE MASÁŽE TANTRICKÉ
  • NA VŠECHNY MASÁŽE JE MOŽNÉ ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ NEBO VÁM MOHU NABÍDNOUT  POUKAZ V URČITÉ HODNOTĚ
  • STUDIO ZAJIŠŤUJE NAPROSTÉ SOUKROMÍ A K DISPOZICI JE SPRCHA
  • POUŽÍVÁM VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍ OLEJE OD FIREM ATOK, SALOOS A TOPVET  ANEBO SI  NAMÍCHÁTE OLEJ PŘÍMO PRO VÁS

Pokud potřebujete poradit v osobním životě, v oblasti vztahů nebo sexuality, nabízím

osobní sezení : 600Kč/hod.

včetně karetního výkladu

možné i po telefonu (v domluvený čas zavolám já) nebo přes Messenger

Nyní procházíme transformačním obdobím, které je náročné na psychiku a opravdu vyžaduje ukotvit se sami v sobě a umět se odevzdat proudu života.

Mohu vám s tím pomoci.

Vyberte si z originálních dárkových poukazů, platnost do konce roku 2021.

Back To Top