O mně

Na cestě k sobě jsem už dlouho. Potkala jsem na ní  jógu, ajurvédu, rodinné konstelace, automatickou kresbu, Osho Zen Tarot, břišní tance, Tanec živlů, Tance dávných tradic, Reiki, havajské učení Ho´oponopono, Tantru…  Zajímají mě také staré keltské festivaly, které oslavují  různé fáze přírody během ročního cyklu, ale odrážejí i cyklus ženy a proměny ženské energie. Pokud přijmeme jako ženy tuto cykličnost, ať už během roku nebo v rámci našeho menstruačního cyklu, jdeme tak s proudem a žije se nám lépe. V r. 2016 jsem dokončila školu prožitkového tance pro ženy Loona Dance Academy a lekce Loona Dance pořádám 2x měsíčně tady v Českých Budějovicích. www.ala-loona.cz

Tantra není jen o sexu. Význam slova “tantra” je “rozšíření vědomí a osvobození”. Je to o životě v těle s otevřeným srdcem, o plnosti bytí… Ve vztazích jde o návrat k posvátné sexualitě, vědomému milování a způsob, jak uzdravit vztahy k sobě, k partnerovi i k ostatním. Na duchovní úrovni jde o spojení  energie těla a vědomí, jednoduše řečeno, spojení lásky, sexu a meditace.  

Jako dítě jsem trpěla těžkým atopickým exémem. Maminka mě sice každý den “mazala” a snažila se mě vyléčit, ale to nejléčivější, láskyplný dotek, mi dát neuměla, protože ho sama neznala. Asi proto  jsem se nakonec stala Tantra masérkou, abych léčivý dotek mohla rozdávat a pomáhat lidem uvěřit v posvátnost svého těla. “Tělo je chrám duše” a jen když jsme plně spojeni sami se sebou, můžeme něco nabídnout druhému a žít naplňující vztahy, po kterých všichni toužíme.

Školu Tantra masáže u Denisy Říhy Palečkové a Richarda Vojíka jsem dokončila v r. 2010 spolu se svým mužem Martinem a nějakou dobu jsme se masážím věnovali spolu, ale nakonec se naše cesty rozešly. V roce 2019 jsem absolvovala kurz Tantra Massage Therapist v mezinárodní škole Somananda Tantra School a to mě přivedlo k trochu jinému pojetí Tantra masáže, kterou vám teď mohu nabídnout.

Povoláním jsem lektorka angličtiny.  Ve volném čase chodím ráda do přírody, miluju moře i hory, maluju, bubnuju a tančím salsu… 😀

 

Knihy, které mne inspirovaly:

Knihy o Tantře:

Osho: Tantra, spiritualita a sex

Ma Ananda Sarita: Tantrická láska, cesta sexuální a duchovní extáze

Margo Anand: Umění sexuální extáze

Cassandra Lorius: 101 nocí tantrického sexu

Valerie Brooksová: Tantrické zasvěcení

Somananda Moses Maimon: Tantra, Sex for the Soul

Tom Kenyon and Judi Sion: The Magdalen Manuscript

 

Knihy o vztazích:

Wilfried Nelles: Ženy, muži a láska

A. Levine,R. Heller: Citové pouto

Martine: Sexuální astrologie

David Deida: Cesta pravého muže

                         Když jde o muže

                         Cesta vášně

                         Cesta nespoutané ženy

 

Knihy pro ženy:

Miranda Gray:  Rudý měsíc

                             Cyklická žena

                             Probuzení ženské energie

                             Messages for Women

M.D. Piontek: Tao a síla ženské sexuality

N. Qualls-Corbettová: Posvátná prostitutka

H.H. Mamani: Kurandera

J. Borysenko: Cesta ženy k Bohu

G. Roth: Mapy k extázi

J. Liedloffová: Koncept kontinua

Veronika Monet: Vědomá prostitutka

 

Moje eBooky:

najdete je na www.ala-loona.cz

Back To Top