Recenze

16 thoughts on “Recenze

 1. Ještě jednou chci Ale poděkovat za úžasnou tantrickou masáž.Za mě absolutně TOP.Obrovský zážitek,uvědomění si sama sebe,to se opravdu musí zažít… Eva

 2. Thanks Alena for making the energy flow – for yur gift of love in enabling me to find the path back to the sacred connections with myself. The effects have lasted for days and I feel wonderful. Namaste!

 3. Přesně takové napojení a uvolnění jsem hledal! Vřele doporučuji, tantrická masáž předčila mé očekávání…

 4. Chcete li ke svému vnitřnímu “Já”, její ruce vás tam dovedou.

 5. Včerejší Tantra masáž je pro mě nepopsatelný a zároveň nezapomenutelný zážitek. Masáž byla plná příjemných doteků, doplněná hřejivou masáží celého těla. Mohu jen doporučit, děkuji

 6. Odáte li se Aleně ,provede vás světem věďeni a pocitů v jediné masáži. Děkuji Aleno

 7. Pohodová, vyladěná masáž v příjemném prostředí. Odcházím v harmonii těla a ducha. Díky.

 8. An amazing massage – and a wonderful spiritual connection – I can totally recommend Ala’s tantric massage – a journey into oneself and ones connections with sensuality. Thank you.

 9. Chci moc podekovat pani Alene za nadhernou regeneracni masaz zad a sije. Super bylo i nahrati tepelnou lahvi. V prubehu masaze jsem citila po tele teple vlny a masaz jsem si skutecne uzivala. Bylo znat, ze byla provadena s laskou a citem. Tuto masaz urcite vrele doporucuji! Dekuji

 10. Úžasný prožitek, který zažijete při tantrické masáži, z vás udělá stálého zákazníka. Přeji vám to.

 11. Nerad opakuji to co už někdo napsal předemnou ,stále jsem přemýšlel jak ten zážitek, který jsem prožil napsat do této knihy. Prostě vše co napsali ti předemnou skutečně prožili, něco se nedá přesně popsat , ale přitom něco zvláštního. Stále přemýšlým , kde bere Alenka ve svém drobonkém těle tu sílu a zároveň klid a rovnováhu , kterou do nás dokáže přenést. Děkuji.

 12. Na masáž živlů jsem šel bez určitého očekávání, ale průběh mě nadchl a to kombinací různých druhů doteků, kdy citlivé ruce masérky nevynechaly téměř žádnou část mého těla. Též díky stylové hudbě a teplému intimnímu osvětlení jsem se ocitl v jiném, krásnějším světě.
  Alenko dík!

 13. Byl to hluboký prožitek, takové pootevření dveří do nového poznávání. Nedá se popsat, musíte ho zažít. Děkuji a těším se na příště.

 14. Něha, pohlazení, péče, laskání, uvědomování si vlastního těla centimetr po centimetru. Pak nečekaně silné uvolnění slz a bolesti v místech kde mohou”růst křídla”. Od té chvíle mám pocit, že skutečně rostou:-) Děkuji

 15. Moc ráda bych chtěla reagovat na Masáž živlů, kterou jsem dostala jako dárek a vůbec jsem netušila, co se bude dít. A musím konstatovat, že se děly velké věci a že to bylo opravdu nádherné a velmi výživné. Od té doby neustále přemýšlím nad tím, co se při masáži dělo a s důvěrou vyčkávám, co se bude dít dál.
  Mockrát děkuji a pro sebe i ostatní Alence přeji, ať podobné prožitky rozdává dál a víc. Lenka

 16. Děkuji za uvolnění mého nitra jsou to nezapomenutelné prožitky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back To Top